Karmy suche

Istnieją różne metody żywienia psów. Część opiekunów wychodzi z założenia, że dieta czworonoga powinna opierać się na mokrej karmie, a sucha – odgrywać jedynie rolę przysmaku. Część osób preferuje sposób znany pod nazwą BARF (Biologically Appropriate Raw Food), polegający na podawaniu psiakowi głównie surowego mięsa oraz kości. Ostatnia grupa to ludzie, którzy karmią swojego pupila dobrej jakości suchą karmą. Współcześnie nie mają żadnych problemów ze znalezieniem takiej, która zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe ich czworonożnego przyjaciela. Zapraszamy do zapoznania się z suchą karmą dostępną w ofercie sklepu.


Sucha karma dla psa – co to jest?

Opiekunowie psów poszukujący dobrej, treściwej suchej karmy zwracają uwagę przede wszystkim na jej skład. Wysokiej jakości produkt powinien zawierać jak najwięcej mięsa, aby pies się nim najadł. Karmy o niskiej zawartości mięsa (np. 4%) będą błyskawicznie znikać z miski, ale nie dlatego, że tak zwierzęciu smakują. Psiak będzie je pochłaniał w dużych ilościach, ponieważ nie są sycące. W naszym sklepie znajduje się odpowiednio zbilansowana sucha karma dla psa, która może odgrywać rolę jedynego pokarmu. Mamy opakowania w różnych pojemnościach, w tym niewielkie, w sam raz do testów, a także ekonomiczne, np. 10-kilogramowe.

Polecamy suchą karmę dla dorosłych psów dostępną w naszym katalogu. To produkt stworzony na przykład na bazie wołowego mięsa, bogaty we wszystkie niezbędne witaminy oraz mikroelementy, mający w składzie oleje roślinne oraz zawierający dużo białka. Pełnowartościowa karma ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu pokarmowego zwierzęcia, zdrowe zęby oraz wzrok. Psiak żywiony wysokiej jakości pokarmem będzie mieć błyszczącą, gładką sierść oraz zdrową skórę.

Jak stosować suchą karmę?

Dobrej jakości sucha karma dla psa może być podawana codziennie jako zbilansowany posiłek. Jeżeli zdecydujesz się na nasz produkt, czworonóg będzie najedzony oraz w świetnej kondycji. Oprócz tego wysoka zawartość białka w karmie zapewnia prawidłową budowę mięśni oraz mocne, zdrowe stawy. Zwierzak będzie mieć mnóstwo energii do zabawy.

Nasze artykuły żywieniowe dla czworonożnych pupili nie zawierają sztucznych barwników oraz wypełniaczy. Nie dodajemy do nich pszenicy ani kukurydzy, unikamy też pozostałych elementów, które mogą wywoływać reakcje alergiczne oraz problemy trawienne. Wzbogacamy za to karmę o włókna roślinne. Ich zadanie polega na ułatwianiu oraz wspomaganiu procesów trawiennych.

Gorąco polecamy suchą karmę dla psów naszej produkcji. Jest pełnowartościowa, sycąca, a przede wszystkim niezwykle smaczna. Tworzymy ją pod okiem specjalistów, co gwarantuje najwyższą jakość.

Produkty firmy Kołodziejczyk to gwarancja jakości, a walory smakowe przysmaków sprawiają, że praktycznie każdy piesek je uwielbia!

Sortuj według

(Znaleziono 3 produkty.)

Loading...